Волонтер

Благодійна різдвяна ярмарка IWCK

Цього року наша організація ВМГО «Служіння зради миру» теж взяла участь в Благодійній різдвяній ярмарці організованій Міжнародним жіночим клубом міста Києва.

Різдвяний благодійний ярмарок- це масштабна подія міжнародного характеру з казковим та святковим настроєм, справжнім Санта Клаусом, ялинками, піснями та подарунками. Відвідувачам надається чудова можливість ознайомитися з великим розмаїттям товарів за розумною ціною, взяти участь у розіграшах і лотереях з різноманітними подарунками - від побутових пристроїв до квитків на літак. Минулого року цей фантастичний ярмарок зібрав більше 1 млн гривень та більш ніж 5000 відвідувачів. Всі кошти були розподілені на гранти.

Цього року ярмарок значно виріс, і на 3000 м²,крім 38 посольств і представництв різних країн, вперше беруть участь у ярмарку та підтримують МЖКК Міжнародна Торгова палата України. Щорічний учасник цієї події - Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв (ГДІП) виступає цього року генеральним спонсором.Також були представлені митці Києва (Давид Шарашидзе, Неллі Ісупова , Оксана Стратійчук, Людмила Верещак, Наташа Миловидова) та проводились майстер-класи для дітей та дорослих з виготовлення подарунків та прикрас.

Наші волонтери виступали в концертній програмі під час проведення ярмарки.

Дебютував танцювальний колектив дівчат Гурт «Українські амазонки» Хореографічно-вокальна композиція "Їхали козаки, їхали додому", керівником якого є Дарина Коломицька, виступила співачка Алла Кучерук та Фолькльорне тріо "Святограй": Анна Десик, Ольга Тюніна, Анна-Марія Миронова заспівали Народні українські пісні. Ми вдячні всім волонтерам за участь та допомогу в проведенні заходу. Бажаємо всім гарних різдвяних свят.