Волонтер

Волонтерський рух йде по Україні.

Київ
Проект під назвою «Волонтери за права людини» у Києві був присвячений одразу двом важливим датам:  Міжнародному Дню волонтера і 60-річчя Загальної Декларації прав людини. Головними партнерами ВМО «Служіння заради миру» в організації заходу виступила Всеукраїнська благодійна організація «Рівний рівному», Головне управління у справах сімї, молоді і спорту при КМДА, органзація «Амнесті Інтернешнл» в Україні та представництво ООН в Україні. 5-го грудня 45 школярів Кивської гімназії східних мов взяли участь у невеликому шкільному форумі «Волонтери за права людини», прослухавши лекції про волонтерство від голови МГО «Новее бачення» та представника ВМГО «Служіння заради миру», а також промову директора організації «Амнесті Інтернешнл» в Україні та представника ООН в Україні на тему прав людини.


Того ж дня 30 студентів НАУ та НТУ разом з волонтерами «Служіння заради миру» провели прибирання в Українськіій дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит».
6-го грудня 18 людей: учні Київської гімназії східних мов та лідери молодіжних організацій взяли участь у 4-годинному тренінгу з прав людини, що провели тренери ВБО «Рівний рівному». Останнім етапом проекту стала акція на Майдані Незалежності, коли волонтери роздавали Декларації прав людини і календарики про волонтерство, а потім випустили у небо кульки з символами «Служіння заради миру» та «Амнесті Інтернешнл» і написом: «Волонтери за права людини», що стало святкоим аккордом у завершенні святкування.


З 1 по 15 грудня в Київській гімназії східних мов відбувся загальноучнівський конкурс малюнків, на яких діти зображали різноманітні статті Декларації прав людини. Вони виражали на папері своє розуміння тої чи іншої статті, і те, як вона працює у їхньому житті. Нагородження переможців «Служінням заради миру» та «Амнесті інтернешнл» відбудеться 15 грудня.
Волонтери: 74 особи
Учасники форуму і тренингу: 63 особи

Славутич
5 грудня 2008 року в місті Славутич відбувся Форум всесвітнього миру з нагоди Міжнародного дня волонтерів та 60- ї річниці Декларації прав людини, який проводився ВМГО «Служіння заради миру» та Відділом у справах сім’ї та молоді Славутицької міської ради. Програма розпочалася з зустрічі секретаря міської ради з делегацією Всеукраїнської молодіжної організації «Служіння заради миру». Після зустрічі  делегати мали невелику екскурсію, завершенням якої було покладання квітів до меморіалу жертв аварії на ЧАЕС. Наступним етапом програми були відвідини музею, де гості могли ознайомитись з історією міста та аварією на ЧАЕС.


У Центрі реабілітації інвалідів до учасників приєднались волонтери Студентської ради м. Славутич. Вони ознайомились з діяльністю центру та допомогли прибрати від сухих кущів та листя територію, яку готують під  дитячу площадку. Наступним було проведення акції « Зробимо місто красивим». Разом з членами Організації молоді первинної профспілкової організації Чорнобильської  АЕС волонтери  Славутича фарбували стіни Дитячої школи мистецтв.
Після обіду всі об’єднання мали можливість представити свою діяльність на тематичних столах молодіжних організацій.
Останньою подією форуму став круглий стіл «Волонтерство: зміни себе – зміни світ», в якому брали участь  представники 19 організацій. Головними темами обговорення були права людини, шляхи їх реалізації та розвиток волонтерства в Україні в цілому та в Славутичі зокрема.
Волонтери: 25 осіб
Учасники круглого столу: 40 осіб

Дніпропетровск
Проект відбувався в Дніпропетровському науково-виробничому центрі №2. Після недовгої лекції про значимість цього дня і  важливість волонтерства 15 діте з волонтерами «Служіння заради миру» прибирали територію навчального закладу від листя.
Волонтери: 24 особи

Донецьк
Проект відбувався в інтернаті №10. Спочатку діти прослухали лекцію про значення цього дня і важливість волонтерства, а потім учні разом з волонтерами взяли участь у прибиранні інтернату. Заключним етапом проекту був концерт, організований волонтерами.
Волонтери: 15 осіб
Діти: 50 осіб

Суми

9 волонтерів «Служіння заради миру» провели проект прибирання дитячого парку міста Суми. Попри дощ волонтери дружно зібрали кілька пакетів сміття і викинули їх у сміттєві баки, тому в парку посвітлішало і стало чистіше!
Волонтер: 9 осіб

Вінниця
Перший етап проекту відбувався в Михайлівській школі Вінницького району, де 58 учнів прослухали лекцію про волонтерство. Опісля 20 учнів разом із волонтерами «Служіння заради миру» вирушили до с. Вороновиця, де провели проект у дитячому будинку: виставу для дітей, спілкування, ігри та солодкі подарунки.
Волонтери: 25 осіб
Учасники: 38 осіб
Діти: 25 осіб

Харків
13 волонтерів «Служіня заради миру» провели прибирання парку в районі площі Рози Люксембург
Волонтери: 13 осіб

Чернигів

3 юні волонтери «Служіння заради миру» зробили 2 клумби для квітів у дворі дитячого садка.
Волонтери: 3 особи
Волонтеры: 3 человека

Житомир

Волонтеры провели програму з іграми та конкурсами для 65 вихованців спеціалізованої школи №9.  
Волонтери: 7 осіб
Діти: 65 осіб

Полтава
Волонтер двох громадських організацій та однієї школи проведуть проект прибирання скверу та оглядового майданчика.
Волонтери: 17 осіб