Волонтер
  • Волонтерський проект «Кульки добра» в День захисту Дітей

Волонтерський проект «Кульки добра» в День захисту Дітей

4 червня на території Київського Зоопарку проходила акція допомоги онкохворим дітям .

Цей проект проводився  в рамках Акції громадської солідарності «Дитина має право на життя» розпочатим Міжнародним Благодійним фондом «Набат». Цілі  проекту – збір коштів для придбання необхідних для лікування дітей реактивів та обладнання, згідно із запитом Національного інституту раку.

Наші волонтери розмістилися поряд з входом в зоопарк та за виготовляли з кульок для дітей різні фігурки, квіти, тваринки. Щоб отримати такий виріб достатньо було зробити пожертвування в скриньку на лікування онкохворих дітей. Біля палатки з нашими волонтерами зібралася великий натовп дітлахів, які хотіли прийняти участь в акції. Цілий день постійно підходили діти, тому наші волонтери ледве встигали кожному малюку виготовляти з кульок фігурки.

Дізнавшись про наш проект, завітали репортери з телеканалу 1+1, взявши інтерв’ю. Наступного дня ця подія була висвітлена по телебаченню в новинах телеканалу.

Ми вдячні всім, хто зміг надати допомогу в нашому проекті. Особлива подяка київському Зоопарку та Студії " Sviato ", Компанії "Шарте" за підтримку проведення нашої акції.