Волонтер
  • Волонтерський благодійний ярмарок "Допомогти легко"

Волонтерський благодійний ярмарок "Допомогти легко"

Саме під такою назвою протягом січня в торгівельно-розважальних центрах Києва Dream Town та Променада-центр проходив благодійний ярмарок.

 Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Служіння заради миру» разом з Фондом допомоги онкохворим «Краб» у декілька етапів збирала кошти на придбання пральних машин для відділення дитячої онкології Національного інституту раку. Різноманітна продукція для ярмарку була надана українськими виробниками дитячих товарів, а сувеніри зроблені руками небайдужих студентів.

ВМГО «Служіння заради миру» хоче подякувати всім відвідувачам торгівельних центрів, які не пройшли мимо і з щирим серцем зробили свій внесок у допомозі маленьким пацієнтам.

   

Також велика подяка висловлюється спонсорам, які безкоштовно надали свою продукцію для
втілення великої потреби інституту раку в реальність, а саме: магазин «Розумна дитина», видавництво «Казка», видавництво «Грані-Т», культурный центр «Сан», інтернет-магазин «Східні сувеніри», товариство Св. Вікентія де Поля.

В Україні на жаль, не приділяється належна увага хворим на таку тяжку хворобу, як рак, виділяються мізерні бюджети на придбання необхідної апаратури, ліків та утримання пацієнтів для лікуванні в стаціонарних закладах.


Але все ж таки приємним є те, що в сучасному суспільстві існує велика кількість небайдужих людей, які надають допомогу тим, хто її потребує. І неважливо, як саме: грошами, своїм часом, іграшками, їжею або одягом, головними залишається любов, тепло та увага, що є найважливішими чинниками одужування навіть від найстрашніших хвороб.

Катерина Ремізова