Волонтер

Відкриття медичної амбулаторії в Кашперівці

Вперше с.Кашперівка Київського району відсвяткувало День села, якому вже 350 років. Приводом для цього  свята стало відкриття Кашперівської амбулаторії сімейної медицини яку було відремонтовано і введено в дію. МГО "Служіння заради миру" отримавши грант від Міжнародного жіночого клубу м.Києва змогла зробити такий подарунок селу до цього свята. Представників нашої організації було зустріто з почестями як високоповажних гостей.

Урочисте привітання  всіх жителів села зі святом продовжувалося протягом всього дня з виступами творчих колективів села , сусідніх районів  також разом з делегацією нашої організації приїхала співачка Жеміна, яка подарувала жителям Кашперівки дві пісні автором і виконавцем яких є вона сама. Ми також зустрілися з Тетяною, дівчинкою якій ми намагаємося допомагати та підтримувати її в своїй хворобі, мали змогу на виставці побачити нові творчі роботи Тані з вишивки хрестиком та  виробів з бісеру.

Теплі та добрі серця цих людей, що проживають в с. Кашперівка , їх вдячність допомогли нам ще більше зрозуміти важливість безкорисливої праці заради добробуту інших людей, заради того щоб вселяти в них віру в те що все в житті можна досягти, якщо у вас є мрія і ви докладаєте зусилля для її втілення і якщо мотивацією є не просто якісь егоїстичні ідеали, а бажання зробити щось краще для людей які є навколо.

Кашперівка Кашперівка Кашперівка Кашперівка