Волонтер
  • Перемога українських учасників екологічної олімпіади

Перемога українських учасників екологічної олімпіади

Перша учнівська команда майбутніх екологів, приїхала з перемогою.

З 17 по 24 травня 2012 року в м. Стамбулі (Туреччина) проходила ХХ Міжнародна учнівська олімпіада з екології, яка розпочала низку цьогорічних міжнародних змагань.

Склад української команді школярів – це переможці чотирьох етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, яка проводилася впродовж 2011 – 2012 навчального року, а також відбірково-тренувальних зборів.

 

У змаганнях 2012 року нашу державу представили переможці ІV етапу ІІ Всеукраїнської олімпіади з екології:

Бандурко Богдана, учениця 10 класу загальноосвітнього спеціалізованого санаторно-інтернатного закладу ІІ-ІІІ ступенів «Ерудит» для обдарованих дітей Донецької області,

Кулинич Тимофій, учень 11 класу Енергодарського багатопрофільного ліцею Енергодарської міської ради Запорізької області.

З вітальним словом до від’їжджаючих учасників та керівників команд звернувся Едуард Ставицький, Міністр екології та природних ресурсів України.

Від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України учасників міжнародних змагань вітав Казимир Левківський, заступник директора інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

До привітання та настанов долучилися громадські організації: «Служіння заради миру», «Рада сімей України», «Федерація жінок за мир у всьому світі»

Науковий проект Тимофія на тему: „Комплексний аналіз забруднення повітря в місті Енергодарі Запорізької області” викликав велику зацікавленість міжнародного журі, а тому гідною оцінкою його роботи стала золота медаль.

Науковим керівником української команди на міжнародній олімпіаді є Безруков Володимир Федорович, доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а керівником команди – Мистюк Світлана Петрівна, методист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

Щиро вітаємо Кулинича Тимофія, переможця ХХ Міжнародної учнівської олімпіади з екології, його батьків і наставників з блискучою перемогою!