Волонтер

Молодь України небайдужа!

Понад 50 молодіжних організацій нашої країни відгукнулося на конкурс «Служіння заради миру» у 2004р., серед яких оргкомітет конкурсу визначив 10 організацій-переможців з різних куточків України. Представники цих організацій були запрошені на фінальну стадію конкурсу, яка проходила 20-22 червня в Києві. Протягом 3 днів, крім конференції, було проведено акцію служіння у будинку престарілих, а також цікаві екскурсійні та ігрові програми.

21 червня 2004р. у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» відбулася молодіжна конференція "Служіння заради миру". В конференції взяли участь понад 250 молодих людей. Переможці конкурсу презентували свої проекти. Всі переможці конкурсу отримали красиві дипломи від оргкомітету та призи від спонсорів. Авторитетне журі, що складалося з голови оргкомітету конкурсу, народної артистки України Галини Гілярівни Яблонської, радника Президента України Галини Олексіївни Науменко, заступника голови Української Ради миру Володимира Дмитровича Новохацького, заст. директора Науково-методичного центру вищої освіти МОН Олександра Мартиновича Мовчана, представника японського відділення Федерації жінок за мир у всьому світу Масае Осакі - оцінювало презентації переможців.

Глядачі мали можливість ближче познайомитись з роботою молодих людей, які розповідали, використовуючи фотографії, відео-ролики, що проектувалися на великий екран. Всі були вражені високим рівнем проектів, небайдужістю молоді до проблем інвалідів, бідних, знедолених, їх бажанням зробити нашу країну та світ кращими. Серед 10 організацій-переможців журі особливо відзначило Благодійний фонд «Добросердна мода» м. Києва за проект "Розробка комфортного одягу для дітей з фізичними вадами", керівник проекту Наталія Супрун та Молодіжний клуб Міжнародної Ліги "Матері і сестри - молоді України", м. Київ за проект "Уклін тобі, рідна мати", керівник проекту Наталія Гуцал.