Волонтер

Мальовнична лікарня

«Зробимо дитинство кольоровим» - щорічний волонтерський проект, який проводить ВМГО «Служіння заради миру». Вже другий рік ми займаємося розфарбуванням стін в Націоналій дитячій спеціалізованій лікарні «ОХМАТДИТ». Минулого разу це була стіна корпусу офтальмологічного відділення. Цього року ми прикрашали стіну невралогічного відділення, що знаходиться з боку вул. Чорновола. Щодня по цій вулиці проїжджає понад 100 000 машин, і цей малюнок зможе підняти настрій не тільки дітям, но й усім проїжджаючим.

Проект розпочався 4 червня. Волонтери привезли і встановили будівельні лаштунки, покрили грунтом стіну, що б фарба краще трималася, й почали малювати. 6 червня малюнок був майже готовий. Волонтери-художники старанно створювали картину крок за кроком. Настрій піднімали діти, які лікувалися у відділенні. Вони постійно визирали з вікна і спостерігали за роботою.

   

10 червня відбулося офіційне відкриття розфарбованної стіни, на яку зібралися організатори, волонтери-художники, лікарі і діти. На адресу організаторів було сказано чимало теплих слів, і висловлена надія на майбутню співпрацю. Як сказав один волонтер, що наступного разу проект зросте у масштабах і буде називатися «Зробимо місто кольоровим».

Наприкінці хотілося б висловити подяку Міжнародному жіночому клубу, за надання нам гранту.