Волонтер
  • І Всеукраїнський форум з організаційного розвитку

І Всеукраїнський форум з організаційного розвитку

Наша організація мала таку можливість потрапити на І Форуму з організаційного розвитку 19-20 листопада 2012 р., що відбувався в НСК «Олімпійський» у м. Київ.

І Форум з організаційного розвитку – це нова платформа для обговорення ключових стандартів та практик з організаційного розвитку НГО; прийняття рішень щодо політик у сфері організаційного розвитку. Ідея Форуму виникла після аназілу результатів Ярмарків з інституційного розвитку, які проводилися Ресурсним Центорм ГУРТ у межах проекту UNITER.

Мета Форуму:

Надати виконавцям та практикам з розвитку організацій можливість обговорити важливі питання в сфері організаційного розвитку НУО; обмінятися інформацією, ідеями та найкращими практиками, сучасними інструментами, техніками та підходами до розвитку спроможності організацій.

Форум зібрав понад 200 представників НУО, які зацікавлені в розвитку власних організацій, провідних НГО та бізнес провайдерів у сфері організаційного розвитку, донорів що мають програми зі зміцнення НГО.

І Форум проходив 2 дні, де розглядались насупні питання:

День 1. Нові інструмени та тренди у сфері організаційного розвитку для НГО. Інтерактивний обмін найкращими практиками, підходами та винесеними уроками (lessons learned) у сфері організаційного розвитку. перенесення “он-лайн Маркетплейс” в реальний час; “Акваріум” системи ваучерів, Світове Кафе найкращих практик; презентації успішних історій у форматі ПечаКуча20@20; Ярмарка провайдерів послуг, Марафон майстер-класів провідних НГО та бізнес провайдерів послуг, “Коридор” оцінки організаційної спроможності; Служба підтримки та багато іншого.

День 2. Експертна дискусія ключових гравців та сервіс-провайдерів, які зацікавлені у посиленні організаційного розвитку НГО. Презентація та обговорення Концепції з організаційного розвитку для НГО. Обговорення питань прозорості, ефективності послуг з організаційного розвитку, сертифікації та критеріїв відбору надавачів послуг.

Формат І Форуму проходив у вигляді інтерактивних методів та підходів, які сприятимуть активній дискусії між учасниками що заохочувало обмін знаннями і практичним досвідом.