Волонтер

Фінал Конкурсу-2011 в День дітей хворих на рак

25 лютого відбулася подвійна подія - Фінал конкурсу волонтерських проектів -2011 та святкування Дня дітей хворих на рак.

З самого ранку фіналісти прибули до Києва щоб протягом дня побути в якості почесних гостей і отримати нагороду за свою роботу. Перша половина дня була присвячена знайомству учасників з проектами один одного, де фіналісти презентували свої досягнення та набутки отримані під час роботи над своїми проектами служіння суспільству. Ціль такої зустрічі полягала в тому, щоб учасники могли розширити своє бачення, почерпнути нові ідеї один від одного та змогли повернувшись назад зробити ще більше корисніших справ в своєму місті .

Після обіду для учасників була проведена екскурсійна програма по визначних місцях Києва. Ввечері на фіналістів чекала святкова програма в Європейському університеті, з яким  вже давно тісно співпрацює наша організація. В цьому ж навчальному закладі проходила виставка до Дня дітей хворих на рак, на якій були представлені роботи діток, які лікуються від цього недугу та виставка фотографій з уроків арттерапії, які проводились нашими волонтерами протягом року у дитячому відділенні Національного Інституту раку.

Під час проведення святкової програми учасників привітали виконавчий директор ВМГО"Служіння заради миру", члени оргкомітету, Директор благодійного фонду допомоги онкохворим дітям "Краб", представник з Інститут іноваційних технологій Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України. Один із переможців конкурсу мав нагоду зробити презентацію свого проекту від імені всіх учасників-переможців. А творчий колектив ПНВК "Паросток" з полтавщини, які теж стали переможцями конкурсу в цьому році, показали хореографічну театральну постановку, яка затронула тему війни  і наштовхнула кожного задуматись про мир та щасливе дитинство. Всі переможці отримали дипломи переможців, грамоти від міністерства та цінні подарунки.