Волонтер

Ініціативна молодь Харківщини

14 травня 2009 у Харківському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» пройшов ярмарок дитячих та молодіжних громадських організацій «Молодіжні ініціативи». Ярмарок приурочений святкуванню Дня молодіжних та дитячих організацій і проходив при підтримці депутатського корпусу Харківської міської ради та Управління у справах сім’ї та молоді Харківської міської ради.

В ярмарку брали участь 18 організацій: Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра», шкільне самоврядування Комінтернівського району, студентський парламент Харківського національного економічного університету, 6 молодіжних і 9 громадських організацій.

Представники ВМГО «Служіння заради миру» першими виступили на цьому ярмарку з презентацією, популяризуючи Міжнародний молодіжний конкурс волонтерських проектів, святкування міжнародних днів та днів ООН, літній табір в Криму і тренінги для волонтерів. Після презентацій проводився круглий стіл, де організації розглядали можливість спільних проектів і взаємодії з органами державної влади.