Волонтер

Новини

Переможці конкурсу за 2014 рік

Вітаємо переможців конкурсу за 2014 рік!

Благодійний ярмарок «Допомогти легко»

20 грудня 2014 року в Променада центрі провели благодійний ярмарок «Домомогти легко», щоб купити милиці для дітей в дитяче відділення Національного інституту раку.

Гала-концерт «Свято дитячих мрій»

19 грудня 2014 року, до Дня Святого Миколая, відбувся святковий Гала-концерт «Свято дитячих мрій», організований для дітей - сиріт, дітей з багатодітних сімей, для дітей з особливими потребами та дітей-переселенців з АТО.

Благодійна різдвяна ярмарка IWCK

Цього року наша організація ВМГО «Служіння зради миру» теж взяла участь в Благодійній різдвяній ярмарці організованій Міжнародним жіночим клубом міста Києва.

Всесвітній день молодіжного служіння - перші кроки!

24 квітня 2005р. ВМГО "Служіння заради миру", Студентський клуб НаУКМА, Українське товариство охорони птахів, відзначаючи Всесвітній день служіння молоді провели акцію прибирання Сирецького парку у м. Києві та провели екскурсію “Птахи нашого парку” з вікторинами і конкурсами.

Молодь України небайдужа!

Понад 50 молодіжних організацій нашої країни відгукнулося на конкурс «Служіння заради миру» у 2004р., серед яких оргкомітет конкурсу визначив 10 організацій-переможців з різних куточків України. Представники цих організацій були запрошені на фінальну стадію конкурсу, яка проходила 20-22 червня в Києві. Протягом 3 днів, крім конференції, було проведено акцію служіння у будинку престарілих, а також цікаві екскурсійні та ігрові програми.

Українська молодь в дії

11 жовтня 2005р. у Європейському Університеті в м. Києві відбулася міжнародна молодіжна конференція "Служіння заради миру". На конференції проходило урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу учнівських та студентських проектів «Служіння заради миру».

Волонтерські проекти у фіналі конкурсу

Фінал 2007 конкурсу учнівських і студентских проектів "Служіння заради миру" відбудеться 20-23 жовтня в Києві.

Юні волонтери - надія України

22 жовтня 2007р. в Центрі культури та мистецтв Національного авіаційного університету була проведена молодіжна конференція „Втілення цілей тисячоліття шляхом становлення культури миру”. Також пройшов фінал Міжнародного молодіжного конкурсу волонтерських проектів, організований Всеукраїнською молодіжною організацією «Служіння заради миру».

Моє майбутнє в моїх руках

Україні поталанило. Вона, попри всі негаразди, зберегла свою мову. Питання в тому, чи зможемо ми скористатися шансом, який надає нам історія, і передати повноцінний скарб мовлення нашим дітям. Сьогодні кожен у своєму місті чи селі може дати українській мові нове життя, творити і розвивати сучасний україномовний світ. Це цікаво, потрібно і має великі шанси на успіх. Розмовляючи українською, ми робимо Україну сильнішою, стверджуємо її незалежність зсередини держави.

Волонтерство - решение глобальных проблем

Всемирный день молодежного служения (GYSD) – самый большой ежегодный праздник юных волонтеров, в котором миллионы молодых людей проводят тысячи проектов, направленных на то, чтобы сделать общество лучше. Всемирный день молодежного служения впервые был организован Молодежной службой Америки, информационным центром и сетью из 200 волонтерских организаций.

Экологический проект уборки в Днепропетровске

27 мая в Днепропетровске в рамках проекта «Служіння заради миру» был проведен проект по уборке территории «Молодь змінює світ».

Трипільське коло - межкультурный диалог

28-го июня 2008-го года три представителя SFP Украины приняли участие в украинском национальном образовательном проекте «Клубы лидеров», организованном NGO “AIESEC”. Проект стал частью программы фестиваля «Трипільське коло».
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • >>
  • Last
  •