Волонтер

Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центрХортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр
знаходиться ліцей на острові Хортиця, він являє собою експериментальну базу по реабілітації дітей з обмеженими можливостями. Суть їхнього проекту «Всеукраїнський інтеграційний Фестиваль життєтворчості «Шлях до успіху» заключається в тому, щоб через такий фестиваль надати можливість дітям з особливостями психофізичного розвитку інтегруватися в соціокультурний простір, реалізувати себе в мистецтві, набути соціальний досвід відчуття радості, повноти життя, зміцнити їхнє оптимістичне ставлення до життя, розвинути почуття впевненості і розкрити свої таланти.

Коли ми приїхали нагороджувати фіналістів, то до нашого приїзду організували маленький концерт, де вихованці  центру продемонстрували свої таланти в співі, танцях. Молодий та завзятий колектив, атмосфера любові в центрі – все це сприяє для повноцінного розвитку та реабілітації дітей з обмеженими можливостями, які живуть і навчаються в цьому навчальному закладі.

Велику роль у такій активній діяльності Центру відіграє директор цього закладу Заслужений вчитель України Нечипоренко В.В.