Волонтер

Кам’янець - Подільська Районна Дитяча Громадська організація «Клуб юних миротворців»

Кам’янець - Подільська Районна Дитяча Громадська організація «Клуб юних миротворців»

В містечку Камянець-Подільський нас зустріли фіналісти «Клуб юних миротворців», які надіслали проект «Миротворчий рух дітей та молоді Поділля за культуру миру і не насилля». Проект був спрямований на створення умов для змістовного та творчого розвитку дітей та молоді, організацію та надання послуг для дітей групи ризику, розвиток спортивного туризму, створення дитячих тимчасових таборів.

Керівник організації – старший лейтенант Барановський О.М., він викладає в Камянець-Подільському військовому ліцеї з підвищеною воєнною та фізичною підготовкою. Тому для проекту задіяв своїх вихованців ліцею. Хоча проект досить продуктивний, актуальний, насичений роботою у різних напрямках, проте слід попрацювати над описом самого проекту та їх діяльності. Щоб надалі мати можливість отримувати гранти на проведення заходів.

Одна з головних подій, яку проводять юні волонтери – це виїздний табір, або гра «Chekpoint», яка проводиться біля річки в палатках, де всі учасники мають змогу позмагатися, відпочити та чомусь навчитися. Було дуже приємно бачити таку активну, спортивну, патріотичну молодь, яка прагне через своє життя втілювати високі ідеали миру , не насилля, зорового способу життя та спорту.