Волонтер

Міжнародний день "Лікарі за мир в усьому світі"

6 серпня.

Міжнародний день "Лікарі за мир в усьому світі" відзначається рішенням Виконкому Міжнародного руху "Лікарі світу за запобігання ядерної війни(IPPNW)" у день бомбардування Хіросіми. IPPNW є безпартійною федерацією національних медичних організацій у 62 країнах, яка представляє тисячі лікарів, студентів медичних вузів, працівників охорони здоров'я та зацікавлених громадян, які зацікавленні у створенні більш мирного і безпечного світу, звільненим від загрози ядерного знищення. Заснована в 1980 році, а також є лауреатом Нобелівської премії миру 1985 року. IPPNW являється єдиною міжнародною медичною організацією, що займається запобіганням ядерної війни і ліквідацією ядерної зброї.

 ядерний вибух Хоча холодна війна закінчилася з розпадом Радянського Союзу в 1991 році, США і Росія зберегли тисячи одиниць ядерної зброї, яка завжди готова до запуску в будь-яку хвилину. Поширення загрози ядерного тероризму була додана до ядерної небезпеки в світі після закінчення "холодної війни". В останні роки ми дізналися, що навіть регіональні ядерні війни з частичним використанням ядерної зброї в світі призведе до непоправимого збитку екосистеми Землі та може вбити більше мільярда людей завдяки "ядерному голоду".
логотип  Постійні курси та тренінги з медичної освіти у нової області "Мир через Здоров'я" були розроблені філями IPPNW разом з філіями університетів в Норвегії, Данії, Великобританії та Канади.
Хіросіма після бомбардування Ми живемо у вирішальний момент в історії. Це може бути наш останній, найкращий шанс позбавити світ від ядерної зброї. Також існує міжнародний рух боротьби з поширенням стрілецької зброї і легких озброєнь. В основі заборони ядерної зброї та режиму глобальної безпеки лежить співробітництво та переговори, а не військова конфронтація і війни. Вирішення цих проблем залежить від щедрості й активної участі зацікавлених осіб, таких як ви!