Волонтер

Про нас

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Служіння заради миру» була створена 6-го квітня 2007 року, дата легалізації – 26.09.2007.

Основна діяльність організації:

— Організація молодіжних волонтерських проектів у різних областях України, зокрема, проектів на Міжнародний день миру, Міжнародний день волонтера, Всесвітній день День молодіжного служіння, Всесвітній день захисту дітей;

— Співпраця з українськими та закордоними організаціями у проведені спільних проектів. Проведення щорічного Міжнародного молодіжного конкурсу волонтерських проектів для пропаганди волонтерства як важливого засобу для покращення суспільства;

— Організація міжкультурної діяльності для молоді з різних країн з метою подолання культурних та національних бар’єрів на шляху створення миру в усьому світі. Проведення щорічного  Міжнародного молодіжного літнього табору як одного з подібних проектів.

— Проведення культурно-просвітницької роботи, зокрема, тренінгів і програм з виховання характеру, здорового способу життя, сприяння створенню гармонійного суспільства через популяризацію здорового способу життя і відродження сімейних цінностей у суспільстві.